W1

Dr Hauschka. Pomarańczowy żel do zębów dla dzieci. 50ml Dr Hauschka

Large_pasta-do-zebow

Naturalna ochrona przeciwko próchnicy, zdrowe mleczne zęby

Zęby mleczne wymagają specjalnej ochrony, ale równocześnie wyjątkowo łagodnej pielęgnacji, ponieważ ich szkliwo nie jest jeszcze w pełni wykształcone.

W czasie wyrastania kolejnych mlecznych zębów, dziąsła wielokrotnie stają się nadwrażliwe. Codzienna staranna pielęgnacja dziecięcych zębów i dziąseł w tej newralgicznej dla nich fazie jest podstawą zdrowych stałych zębów w przyszłości.

Pomarańczowy żel do zębów dla dzieci łagodnie wzmacnia błony śluzowe i zapewnia zrównoważenie flory bakteryjnej jamy ustnej. Używany po każdym posiłku pomaga usunąć kamień nazębny i zapobiega jego ponownemu powstawaniu. W przeciwieństwie do środków wykorzystujących związki czynne powierzchniowo (tenzydy), ten wzmacniający żel zawiera naturalną wodę mineralną i żel krzemowy znany ze swoich łagodnych właściwości czyszczących. Odświeżający owocowy smak sprawia, że codzienna pielęgnacja zębów staje się dla dzieci największą przyjemnością. 

W skład żelu wchodzą różnorodne rośliny lecznicze:

  • Ekstrakty z płatków róży, kwiatów pomarańczy i leszczyny równoważą florę bakteryjną jamy ustnej

  • Wyciągi z jagód kruszyny (znane z właściwości leczniczych w gojeniu ran), a także specjalnie preparowanej, bogatej w witaminę C dzikiej róży wzmacniają dziąsła

  • Nie zawiera mięty ani mentolu

  • Nie zawiera syntetycznych barwników, konserwantów ani środków zapachowych

  • Nie zawiera alkoholu

Podpowiedź: Cukier stanowi idealną pożywkę dla rozwoju bakterii. Dlatego należy ograniczyć ilość cukru spożywaną przez dzieci. Poza regularną higieną jamy ustnej, zbilansowana i różnorodna dieta stanowi podstawę zapobiegania próchnicy, ponieważ dostarcza zębom niezbędnych odżywczych składników gwarantujących prawidłowy wzrost.

Poj: 50 ml

Producent
Dr Hauschka
Dostępność
15,00 zł
Wysyłka gratis, dla zakupów powyżej kwoty 299 pln

>Sprawdź opcje dostawy >
Zamówienie do 13 00 , dostawa od 16:00 do 21:00

>Sprawdź opcje dostawy >

Skład

Poj: 50 ml


zarejestruj się
img

C1
zamów przez telefonWega24.pl ul. Raciborska 1, Gliwice 44 100
www.wega24.pl, email: sklep@wega24.pl, tel: 32 232 02 21
platnosci